ANUNT DEZBATERE PUBLICA -DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL COMUNEI DORNA CANDRENILOR , JUDETUL SUCEAVA

ANUNT SUPUNERE DEZBATERE PUBLICA

Documentatie privind DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL COMUNEI DORNA CANDRENILOR , JUDETUL SUCEAVA

COMUNA DORNA CANDRENILOR , JUDETUL SUCEAVA in calitate de concedent,   anunta supunerea pentru dezbatere publica a documentatiei DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC AL COMUNEI DORNA CANDRENILOR , JUDETUL SUCEAVA.

Intreaga documentatie poate fi descarcata apasand AICI.

Perioada dezbaterii publice este de 15 zile, adica pana la data de 24.10.2024 inclusiv.

Nu se va organiza o sedinta publica de dezbatare, toate sugestiile/cererile/indicatiile/reclamatiile vor putea fi transmise in scris prin una din urmatoarele cai:

• Telefon: 0230/575005
  • E-mail: primariadc@yahoo.com
  • La registratura Primariei, de luni – vineri 08:00 – 16:00

La finalizarea perioadei de dezbateri toate comunicarile primite vor fi centralizate, analizate si implementate (daca va fi cazul).

Documentatia in forma finala va fi supusa aprobarii Consiliului Local, atribuirea contractului de delegare a gestiunii se va face prin procedura simplificata, in baza L100/2016, prin SICAP.

01 - documente pentru dezbatere publica